Kate Marie Nash Kimdir? Kate Marie Nash Biyografisi ve Hayatı

0 30

Kate Marie Nash kimdir?, Kate Marie Nash kaç yaşında?, bu makalemizde sizlere Kate Marie Nash ile alakalı detaylı biyografi yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Kate Marie Nash burcu nedir? Kate Marie Nash memleketi neresi? gibi cevapları da bulabilirsiniz.

Kate Marie Nash Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

1987 senesinde Londra’da dünyaya gözlerini açan İngiliz müzisyen Kate Nash işte tam bu sırada şarkılarını çevredeki barlarda performe edebileceğine karar vererek müzik kariyerine başlamış oldu.

İlk konserlerinde Robbie Williams’ın “Rudebox”ı gibi parçaları baştan yorumlayan Kate Nash bu etkiyi müziğinde de hissettiriyor.

Şubat 2007’de Moshi Moshi adlı bağımsız plak şirketinden “Caroline’s a Victim/Birds” adlı single’ı yayımlayan Kate Nash bu başarı sonrasında Get Cape. Wear Cape. Fly ile birlikte İngiltere’de ufak çaplı bir turne gerçekleştirdi.

2007 Mart ayında Fiction Records ile anlaşmaya varan Kate Nash ayrıca bir diğer İngiliz hip hop sanatçısı Lethal Bizzie’nin “Back To Bizznizz” albümünde bulunan “Look What You’ve Done” adlı parçasında sanatçıyla birlikte çalışmıştı.
Kaynak:Biyografim.org

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.